Wyślij wiadomość

Niezwykle twarde frezy z węglików spiekanych / aluminiowe szlifierki

20 sztuk / sztuk
MOQ
$1.50 - $8.00 / Pieces
Cena £
Niezwykle twarde frezy z węglików spiekanych / aluminiowe szlifierki
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Nazwa: Pilniki obrotowe z węglika wolframu
materiał: Węglik wolframu
rozmiar: Pełny rozmiar
Gatunek: YG6 / YG8 / YG10X / YG20C
logo: dostosować
Zamówienie próbne: Dopuszczalne dla dowolnej ilości
Próbki: Dostarczone
Certyfikat: ISO9001: 2008
Rodzaj cięcia: standardowe podwójne cięcie, dokładne cięcie, dokładne podwójne cięcie itp.
Typ firmy: Produkcja i integracja handlowa
Port: Dowolny port
High Light:

frezy kulkowe

,

aluminiowa szlifierka do matryc

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Syczuan, Chiny
Nazwa handlowa: KTS
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Zwyczaj
Zapłata
Szczegóły pakowania: Plastikowe pudełko w standardowym kartonie eksportowym
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 250000 sztuk / sztuk na miesiąc
opis produktu
Produkujemy zadziory z węglików spiekanych z aluminium, kulki z węglików spiekanych 25, zadziory z węglików spiekanych w kształcie walca

Cementowane wiertła z węglika wolframu lub pilniki obrotowe

Frezy z węglików spiekanych są wykonane z węglika wolframu, metalu niezwykle twardego (około trzy razy sztywniejszego niż stal) i bardzo doskonałej odporności na zużycie i odpornego na wysokie temperatury, czasem uważanego za pilniki obrotowe i występującego w wielu kształtach i rozmiarach.
Frezy z węglików spiekanych są stosowane w wielu branżach i materiałach, frezy z węglików spiekanych produkowane przez Rydmet Carbide są produkowane przez importowane przez nas narzędzia CNC Gindery z najwyższej jakości jakościowych wykrojów z węglików spiekanych (wyprodukowanych przez naszą własną firmę) oraz wzorów (pojedyncze cięcie, podwójne Cięcie i zgrubne cięcie) są wybierane zgodnie z konkretnym zastosowaniem, ścisły proces kontroli jakości został przeprowadzony wśród wszystkich procedur produkcyjnych, co zapewnia bardzo dobrą wydajność narzędzia i długą żywotność naszych frezów z węglików spiekanych w trakcie usuwania zadziorów, wykańczania, pachnienia, chamfering.etc ..

Frezy z węglików spiekanych są zwykle używane do kształtowania, wygładzania i usuwania materiału (gratowania) ze stali hartowanej, stali nierdzewnej, żeliwa, metali nieżelaznych, wypalanej ceramiki, tworzyw sztucznych, twardego drewna i innych twardych materiałów. Typowe zastosowania to przygotowanie spoiny, wygładzanie spoiny, usuwanie zadziorów, fazowanie, usuwanie zgorzeliny i usuwanie kamienia. Każdy kawałek naszych węglików spiekanych jest szlifowany z węglika wolframu za pomocą precyzyjnych automatów zaprojektowanych specjalnie do wierteł szlifierskich, które mogą zapewnić dokładne kontury i wymiary, a także doskonałą współosiowość. Zalety naszych frezów z węglików spiekanych 1) Półfabrykaty z węglików spiekanych są produkowane przez naszą własną fabrykę, więc mamy przewagę cenową 2) Nasze doświadczenie w obróbce węglików spiekanych i metali twardych może pomóc w rozwiązaniu problemu, z którym się dobrze borykasz. 3) ponieważ stworzyliśmy własne półfabrykaty z węglików spiekanych, dzięki czemu możemy łatwo wykonać gotowe zadziory z węglików spiekanych. 4) jako zintegrowana firma produkcyjna z węglików spiekanych i narzędzi skrawających, możemy kontrolować jakość we własnych rękach. 5) półwyrób i gotowe narzędzie tnące są wytwarzane fabrycznie, co pozwala zaoszczędzić czas i przyspieszyć dostawę. 6) jako zintegrowany producent narzędzi informacje zwrotne na temat jakości i informacji na temat użytkowania można szybko przetworzyć 7) oprócz zadziorów z węglików spiekanych możemy produkować linie narzędzi skrawających z węglików spiekanych o standardowych lub niestandardowych rozmiarach.


Standardowy kształt węglika spiekanego

Geometria naszych zadziorów z węglików spiekanych
Frezy z węglików spiekanych są zwykle wytwarzane w dwóch kawałkach; Pojedyncze cięcie i podwójne cięcie (cięcie diamentowe)
Pojedyncze cięcie (jeden rowek) Zazwyczaj stosuje się je do stali nierdzewnej, stali hartowanej, miedzi, żeliwa i metali żelaznych i szybko usuwa materiał o gładkim wykończeniu. Służy do usuwania ciężkich materiałów, frezowania, usuwania zadziorów i czyszczenia.

Ciężkie usuwanie materiału

Przemiał

Gratowanie

Czyszczenie

Tworzy długie żetony

Frezy z węglików spiekanych z podwójnym cięciem są zwykle stosowane do metali żelaznych i nieżelaznych, aluminium, miękkiej stali, a także do wszystkich materiałów niemetalicznych, takich jak tworzywa sztuczne i drewno. Mają więcej krawędzi tnących i szybciej usuwają materiał. Podwójne cięcie jest czasami określane jako Diamentowe lub Krzyżowe (2 rowki przecięte względem siebie) pozostawi gładsze wykończenie niż pojedyncze cięcie ze względu na wytwarzanie mniejszych wiórów podczas odcinania materiału. Służy do usuwania lekkich materiałów, usuwania zadziorów, wykańczania i czyszczenia. Frez z węglików spiekanych z podwójnym nacięciem jest najpopularniejszym cięciem i pozwala zapoznać się z większością zastosowań.

Średnio lekkie usuwanie materiału

Gratowanie

Dobre wykończenie

Czyszczenie

Gładki koniec

Tworzy małe żetony

Poniższy obraz przedstawia podwójne cięcie, pojedyncze cięcie i ponownie podwójne cięcie lub cięcie diamentowe.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86 17713607231
Pozostało znaków(20/3000)