Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

CHENGDU JOINT CARBIDE CO., LTD.

ZIGONG ((CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDjest spółką zależną ZIGONG JOINT CARBIDE CO., LTD, profesjonalnego producenta narzędzi obrotowych z węglem wolframu i materiałów z węglem wolframu.Jeden z prowincji Sichuan, a drugi z miasta Zigong.Prowincja.

 

Założona w 2007 roku w mieście Zigong, w prowincji Syczuan, jesteśmy ekskluzywną fabryką w Chinach, która posiada sprzęt od surowca po gotowe narzędzia do produkcji.Sintering niskiego ciśnienia, Pięcioosiowy CNC, elektroniczny skaner powierzchni narzędzia, twardy i TRS tester. Główne produkty obejmują Carbide burr/ Carbide burr blank/ Carbide rod i Carbide dysze.W EuropiePrzyczyniamy się do produkcji tanich produktów dla całego świata.

Historia

Od momentu powstania firmy ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO, LTDnieustannie dąży do wzrostu i rozwoju w oparciu o podstawową filozofię biznesową polegającą na innowacjach, determinacji, poświęceniu się szczegółom i produkcji inteligencji.JOINT CARBIDE specjalizuje się w produkcji frezów z węglików spiekanych.Wyjątkowe wyniki osiągnięto w badaniach, rozwoju sprzętu, produkcji i sprzedaży.

    ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDuczestniczyliśmy w wystawie od 2007 roku, pojechaliśmy do Niemiec, Rosji, Polski, Brazylii i tak dalej.Zdobądź uznanie wielu klientów.

 

 

Usługa

   CHENGDU JOINT CARBIDE CO., LTD.

Nasz profesjonalny zespół marketingowy i zespół serwisowania technicznego może zapewnić spersonalizowane / profesjonalne produkty i kompletne rozwiązania.Jesteśmy przekonani, że klient jest osiągnięciem marki "KTS", i promować doskonałe połączenie naszej usługi i marki!

 

Nasz zespół

   CHENGDU JOINT CARBIDE CO., LTD.

ZIGONG ((CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDW fabryce pracuje ponad 100 pracowników. Jest 50 pracowników produkcyjnych, 15 pracowników badawczych jakości, 15 profesjonalnych techników, 10 zespołu sprzedaży, 10 pracowników i około 15 innych.

Wykształcenie personel techniczny na pełny etat licencjat 6 absolwent 4 personel produkcyjny z tytułem licencjata ponad 10 średnia wykształcenie wyższe

Personel sprzedaży podzielony na sprzedaż krajową, pięć sprzedaży zagranicznej, pięć biegłych w języku angielskim, hiszpańskim, koreańskim i tak dalej.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Leo Li (International)
Tel : +86 17713607231
Pozostało znaków(20/3000)