aboutus

Profil firmy

ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDjest spółką zależną ZIGONG JOINT CARBIDE CO., LTD profesjonalnego producenta narzędzi obrotowych z węglika wolframu i materiału z węglika spiekanego.Mamy dwie spółki zależne, jedna znajduje się w mieście Chengdu w prowincji Syczuan, a druga w mieście Zigong w prowincji.

 

Założona w 2007 roku w mieście Zigong w prowincji Syczuan.W Chinach jesteśmy wyłączną fabryką, która ma sprzęt od surowca po produkcję gotowych narzędzi.Obejmuje frezowanie na mokro z pochylaniem, prasowanie, spiekanie niskociśnieniowe, pięcioosiowe CNC, elektroniczny skaner powierzchni narzędzi, testor twardy i TRS.Główne produkty to węglik spiekany / węglik spiekany / węglik pręt i dysza z węglika spiekanego.Eksportowaliśmy do Ameryki Północnej, Europy, Azji i tak dalej.Przyczyniamy się do tworzenia wysokiej klasy tanich produktów dla świata.

Historia

Od momentu powstania firmy ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO, LTDnieustannie dąży do wzrostu i rozwoju w oparciu o podstawową filozofię biznesową polegającą na innowacjach, determinacji, poświęceniu się szczegółom i produkcji inteligencji.JOINT CARBIDE specjalizuje się w produkcji frezów z węglików spiekanych.Wyjątkowe wyniki osiągnięto w badaniach, rozwoju sprzętu, produkcji i sprzedaży.

    ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDuczestniczyliśmy w wystawie od 2007 roku, pojechaliśmy do Niemiec, Rosji, Polski, Brazylii i tak dalej.Zdobądź uznanie wielu klientów.

 

 

Usługa

Spełnienie wymagań klientów jest obowiązkowym obowiązkiem. Nasz profesjonalny zespół marketingowy i zespół obsługi technicznej mogą zapewnić spersonalizowane / profesjonalne produkty i kompletne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że klientem jest osiągnięcie marki „KTS” i promowanie idealnego połączenia naszej usługi i marki!

 

Nasz zespół

ZIGONG (CHENGDU) JOINT CARBIDE CO., LTDma ponad 100 pracowników w fabryce.Istnieje 50 pracowników produkcyjnych, 15 pracowników testujących jakość, 15 profesjonalnych techników, 10 zespołów sprzedaży, 10 pracowników i około 15 innych

Wykształcenie personel techniczny w pełnym wymiarze godzin licencjackie 6 absolwentów 4 pracowników produkcyjnych z tytułem licencjata powyżej 10 średniego stopnia wyższego

Personel sprzedaży podzielony na sprzedaż krajową pięciu sprzedaży zagranicznej pięć biegły w języku angielskim, hiszpańskim, koreańskim i tak dalej.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Leo Li (International)
Tel : +86 17713607231
Pozostało znaków(20/3000)